пераклады:

BEL-POL

Salon Meblowy

Tel: +48 85 878 01 01 | Mail: belpol@belpol.net.pl

BEL-POLBEL-POLBEL-POL

Salon Meblowy Bel-Pol

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze produkty - meble do sypialni, stoły i krzesła z naturalnego drewna, stoły szklane, krzesła na metalowej podstawie, meble do salonu oraz kuchni. Specjalizujemy się w produkcji łóżek, komód, szafek i toaletek wykonanych z litej olchy w bogatej kolorystyce.

Wszystkie wyroby charakteryzują się solidnym wykonaniem i oryginalnym wzornictwem. Są to produkty wyróżniające się spośród innych eleganckim wzornictwem, zaspokajającym różne upodobania w tym zakresie. Doświadczenie które zdobyliśmy gwarantuje, że Państwa zamówienie będzie zrealizowane w sposób szybki i profesjonalny.

Meble z Bel-Pol-u charakteryzuje wysoka wytrzymałość i trwałość. Meble produkowane z ekologicznego, przyjaznego człowiekowi materiału który "oddycha", wprowadzają swoisty mikroklimat, dają uczucie ciepła i przytulności, nie wydzielają szkodliwych substancji, nie emitują promieniowania. Własności elektrostatyczne drewna powodują, że nie naładowuje się ono statyczną energią elektryczną, a więc w pokojach nie będzie zawirowań kurzu. Docenią to zwłaszcza ci ludzie, którzy cierpią na alergie. Naturalny materiał jakim jest drewno kojarzy się z trwałością, solidnością, ciepłem a przede wszystkim z naturą. Daje poczucie wygody i bezpieczeństwa co pozwala w przyjemny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością i wyrafinowanym kunsztem. Szlachetna faktura, naturalne, ciepłe barwy, trwałość, korzystne właściwości zdrowotne to cechy, które zadowolą każdego klienta. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową. Naszymi kontrahentami są osoby fizyczne i prawne, klienci indywidualni i jednostki sfery budżetowej. Wyroby naszej firmy trafiają na rynek polski i zagraniczny.